28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek hogy "néz" ki a winchestere



Írd ide hozzászólásod:

CamelX
CamelX [6215]
Meg is találtam a progit, köszi

I am the architect of my own destruction.

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
SpaceMonger. isten jó progi.

enyém: C, azon belül: Games: gamek telepítve, itt még egy külön mappa isoknak, plusz a cikkeim is ide szoktam rakni na meg van egy minigames amiben ilyen pár megás gamek vannak. a másik a C n belül a Saját cuccok, telis tele mindne egyébbel a funtól a kiegészítéseken át (mindenféle patch, extra, mod a gamekhez) a Zenékig minden. D a dvd író. azért van csak egy partíció, mert egyszer beadtuk a vinyót valamiért, azt a csávókák egyet raktak rá majd formatnál én partícionálok
CamelX
CamelX [6215]
Tudtok olyan progit ajánlani ami megmutatja diagramban hogy mi mennyi helyet foglal a vinyón? fater használt ilyet régen, csak nem tudom mi volt a neve.

I am the architect of my own destruction.

Vissza

Fórumszabályzat