
I am the architect of my own destruction.
Fórum » Nem számítástechnikai témák

I am the architect of my own destruction.
na meg van egy minigames amiben ilyen pár megás gamek vannak. a másik a C n belül a Saját cuccok, telis tele mindne egyébbel a funtól a kiegészítéseken át (mindenféle patch, extra, mod a gamekhez) a Zenékig minden. D a dvd író. azért van csak egy partíció, mert egyszer beadtuk a vinyót valamiért, azt a csávókák egyet raktak rá
majd formatnál én partícionálok
I am the architect of my own destruction.