"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Kinek hogy "néz" ki a winchestere
Mégis rendezettebb, jobban átlátható vinyót nem tudnál nekem mutatni
kicsit bonyolultabb!

L. Ádám
Na, az enyém kicsit jobban kihasznált (2 Maxtor vinyó van a gépemben, mindkettő 3 db NTFS partícióra felosztva, továbbá az egyik wincsin ext3fs partíció is található - Mandrake és egy Mandrake Swap)
C: (part1) - Windows 2000 backupot tartalmazza, teljes mérete 2.26GB, ebből 896 (történelmi
) MB szabad
D: (part2) - Ezen van jelenleg az XPSP2 + uAE-s XpIze + driverek + swap! Teljes mérete 4.47GB, ebből 542MB szabad
E: (part3) - Ezen csak a Google Desktop indexe van... 1.52 GB teljes méretéből szabad hely 442MB
F: (part6) - Játékfejlesztésnek dedikált terület, fejlesztőeszközök, 3DS Max, Photoshop CS2 meg 101% Assembler van rajta. Teljes mérete: 3.70GB, ebből 327MB szabad
G: (part7) - 18GB zene, jelenleg 14GB szabad
H: (part
- egy Database nevű könyvtárban, betű szerint rendezve találhatók meg az összes telepített szoftver, teljes mérete 64GB, ebből kevesebb mint 159MB szabad.
Teljes szabad terület mérete a Windows által támogatott fájlrendszerű partíciókon: 2534MB
C: (part1) - Windows 2000 backupot tartalmazza, teljes mérete 2.26GB, ebből 896 (történelmi
) MB szabad
D: (part2) - Ezen van jelenleg az XPSP2 + uAE-s XpIze + driverek + swap! Teljes mérete 4.47GB, ebből 542MB szabad
E: (part3) - Ezen csak a Google Desktop indexe van... 1.52 GB teljes méretéből szabad hely 442MB
F: (part6) - Játékfejlesztésnek dedikált terület, fejlesztőeszközök, 3DS Max, Photoshop CS2 meg 101% Assembler van rajta. Teljes mérete: 3.70GB, ebből 327MB szabad
G: (part7) - 18GB zene, jelenleg 14GB szabad
H: (part
- egy Database nevű könyvtárban, betű szerint rendezve találhatók meg az összes telepített szoftver, teljes mérete 64GB, ebből kevesebb mint 159MB szabad.
Teljes szabad terület mérete a Windows által támogatott fájlrendszerű partíciókon: 2534MB
"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
