28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Half-Life 2



Írd ide hozzászólásod:

FLeK0
FLeK0 [501]
Kar, hogy a kevesebb jatekot tartalmazo Steames bronz csomag is dragabb innen mo-rol megveve, mint az a 12ezres EA fele goty kiadas.
padavan
padavan [21647]
Hozzám beszélsz? Nekem nyomod? Lol, öreg, kit akarsz kioktatni?
A végén még plusz pénzt adok az EA-nak, amiért rámtukmálnak egy olyan pólót és plusz játékot, ami nekem nem kell! Gondolkozz már! Másrészt nem szoktam szidni esztelenül az EA-t - ha másképp látod, leszel szives idézni KOMMENTEKET, AMIBŐL KIDERÜL, HOGY "SZOKTAM" - és hidd el, nekem teljesen jó a steam-os megoldás is, tehát engedd meg nekem, hogy magasról leszarjam az EA terjesztését és ezzel együtt a köcsög terjeszkedését.
Kösz szépen, csá.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

FLeK0
FLeK0 [501]
Nem lesz 12 ezer Ft az Aftermath, se 9, 7 korul meg fogod kapni. A Half-Life GOTY kiadas azert kerul tobbe mint a regi alapjatek, mert egyel tobb jatek van benne, csak most nem 10 ezret kernek azert meg egy poloert mint a VUGames, hanem 1 ezrest. Talan nem kene esztelenul szidni az EA-t mert divat, hanem inkabb orulni kene neki, hogy van ennek a jateknak egy olyan kiadoja aki szeles korben el tudja terjeszteni a masodik kiadasat is.
padavan
padavan [21647]
Mert a qrva EA így döntött. Most én is filózok, hogy megvegyem e az Aftermath-ot 12k-ért...9k-ért nem lett volna téma, de kérem, ez csak egy kieg, és egyébként is, 10 fölött nem szokásom játékokat vásárolni.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Corleone1
Corleone1 [1782]
Minek kellett felemelni az árát?

||www.splintercell.hu||

Vissza

Fórumszabályzat