28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

Telapo
Telapo [408]
Imperium Galactica 1-2-vel játszottál, vagy a Shogunnal? Esetleg a Civilizationnal (az ám a király stratégia)?

ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD

Vissza

Fórumszabályzat