28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

Telapo
Telapo [408]
A körökre osztott a legjobb mert van időd kidolgozni a stratégiádat, de az RTS meg inkább az jó, hogy nincs irreálisan sok időd a "semmit-tevésre".

ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD

Vissza

Fórumszabályzat