28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

Dead Heart
Dead Heart [439]
Igen, pontosan. Én az RTS-eket nem is tartom stratégiának, szerintem nem igazán azok.

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

Vissza

Fórumszabályzat