28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H 22
U.R.H 22 [1968]
Hat nemtom ez a e problemad , de nekem az a velemenyem (nyugodtan mondjatok ha hulyeseget beszelek) hogy vannak olyan oldalak ami az internet explorer re vannak optimimalizalva es pl a fire fox amit hasznalok nem tudja vagy nem rendesen jeleniti meg, persz az is lehet bekaptal valami kis okossagot bar ketlem hogy az ilyen problemat okozna.

Vissza

Fórumszabályzat