28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Madden NFL 06



Írd ide hozzászólásod:

thiefpaper
thiefpaper [15]
Alapból az E betű. Szerintem ennek a sportjátéknak van az egyik legjobb billentyűkiosztása. Ja és én is a rúgásoknál szívok a legtöbbet.
atoszisz
atoszisz [25]
sziasztok! légysz segítsetek, mondja már meg valaki ,hogy keyboard vezérlésnél melyik billentyűvel kell fair catch-et csinálni
egyébkként nekem a rugások mennek a legnehezebben eddig

game rulez!

Vissza

Fórumszabályzat