Hali!
Megnéztem a trailer-t, KELL ez a játék! De csak angolul.
Ha v.kinek megvan ezen a nyelven és rendelkezik belőle biztonsági másolattal, azt elkérném egy kis időre, hogy leellenőrizzem, működik-e a saját konfigurációmon - természetesen utána megvenném a hivatalos forgalmazótól. Addig, amíg a biztonsági másolat nálam van, a jóindulatú segítőnek adnék "zálogul", vagy inkább letétbe ugyanannyi darabszámú CD-lemezt (vagy DVD-t, nem is tudom, min jött ki a játék), biztosíték gyanánt.
De természetesen ez csak ideiglenes, csak egy próba idejéig tartana, mert FELTETT SZÁNDÉKOM LEGÁLISAN MEGVÁSÁROLNI A SZOFTVERT!
