28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Trackmania Sunrise



Írd ide hozzászólásod:

ttibi
ttibi [2812]
mit csináljak ha leszedtem !!(ha jó megveszem)!! és berakom a deamoon toolsba azt írja ki ere hogy nem tudja olvasni a cdt mert nem ismeri fel a formátumot! na ez mitől lehet és mit tudnék tenni hogy fusson?

Vissza

Fórumszabályzat