28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Rettenthető
Rettenthető [1963]
Eddig csak 17000-s a városom, nagyon rendszertelen és megint kezd a szemét elviselhetetlen méreteket ölteni, pedig van már recycle telep is. Szemétégetőt meg nem akarok, mert iszonyat szennyez és iszonyat pénzbe kerül...
Felhőkarcolók még nincsenek, de már van pár nagyobbacska tömbház, ami a csóróknál, akár 3000 lakót is magába foglalhat...

Pedig a kieget meg kell szerezned vhonnan, mert annak használatával nehezebb csődbe menni. Vannak bene kis trükkős feladatok, amik vagy a major ratinget, vagy pénzt hoznak, vagy (eddig egy ilyet tapasztaltam) mindkettőt.

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

viktor 12
viktor 12 [20]
Hááát, az jó lenne. Egyébként nekem nics meg a kiegészítő.
Sajnos. Kieg.be könnyebb magas házakat építeni?

Vissza

Fórumszabályzat