28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Zax - The Alien Hunter (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
pedig ez egy kira játék volt anno én végigtoltam, tetszett.
Gerry
Gerry [8082]
Nem vagyok rólla meggyőződve, hogy feltétlenül fel kell hozni több éves topikokat némileg feleslegesen.
walkingdead
walkingdead [10]
igaz hogy érdekes az irányítás de élvezetes egy játék!próbáld ki a teljes verziót!

Vissza

Fórumszabályzat