28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

booh
booh [23]
Szia Beny12!

Ismét elakadtam
most 2 gödröt kell átugrani a másodikban tűz ég folyamatosan,
az első gödör még ment, de a másodikat többszöri próbálkozás után
sem tudtam átugrani. Kell ott valamit trükközni vagy ugráljak
tovább hátha összejön egyszer ?

Köszönöm előre is!
Beny12
Beny12 [6388]
Nincs mit. Remélem jót mondtam.
booh
booh [23]
Köszönöm a választ kipróbálom.

Vissza

Fórumszabályzat