Az igaz, hogy a chello adatforgalma korlátlan lesz? Némely haverom azt mondja! Felmentem a kezeles.chello.hu-ra és az én adatforgalmam, már több napja 0! (Bár nekem sokszor előfordult, hogy nem mérték)
chello.hu-n olvastam a csomagokat és ott még az van írva, hogy 30GB az adatforgalom!
Szóval igaz v. nem igaz?