28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
Nem teljesen mind1? Mikor használsz te ki havonta 30gb-ot?

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Az igaz, hogy a chello adatforgalma korlátlan lesz? Némely haverom azt mondja! Felmentem a kezeles.chello.hu-ra és az én adatforgalmam, már több napja 0! (Bár nekem sokszor előfordult, hogy nem mérték)

chello.hu-n olvastam a csomagokat és ott még az van írva, hogy 30GB az adatforgalom!

Szóval igaz v. nem igaz?

Vissza

Fórumszabályzat