"heavy cucokra az engedéj"
Különös én megcsináltam az arindale-i kovács küldetését és már meg is kaptam.
Vagy ha a mocsárban lévő boszorkának vittem varázsbotot és megcsináltam a battle mage küldetést akkor is megkaptam.
Nem kellett hozzá különösebben pontokat gyüjteni.

Nem unalmas mindíg jegyért rohangászni?
