28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ALFA: Antiterror demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Czimbi
Czimbi [1466]
Én így csináltam:
1.letöltöttem
2.kicsomagoltam (csináltam neki egy könyvtárat)
3.kicsomagolás után, előbb az options.exe-t indítottam, majd
miután beállítottam, a start.exe-t.
4.tökéletesen működik.
kazoli
kazoli [3]
Szia. nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hohyan indul el a játék, vagy hogyan kell telepiteni? letöltöttem a játékot kicsomagoltam, de nem tudom se feltelepítenem se pedig elinditanom.
Ha valaki tud segítsen benne! Előre is köszönöm.

kz.

Vissza

Fórumszabályzat