28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Windows XP telepítése



Írd ide hozzászólásod:

Szultán
Szultán [118]
A helyzet az, hogy teljesen új a gép, ahol vettem összerakták, de tesztelni már nem tesztelték, tehát elvileg bármi lehet a probléma?
Kössz, hogy tippet adtál!
beklas
beklas [132]
Én memória hibára gyanakszom, nekem is volt hasonló esetem, bár nekem asszem a telepítőfájlok másolásánál hlat meg párszor, utánna meg már a telepítés közben
Szal a probléma minden bizonnyal harveres. Legyen a videokari vagy memória esetleg winchester

ASUS P4V8X-X, 2,4 GHz Celeron D,160 GB SAMSUNG, 512 MB SAMSUNG, HIS EXCALIBUR 9600 XT Turbo

Szultán
Szultán [118]
Üdv mindenkinek!

Nem megy fel ez a nyamvadt XP, az a bibi, hogy a szűztiszta winyóra a telepítő elvileg felteszi az oprendszert, majd újraindítja a telepítőt és újra felkínálja a telepítést, nem a grafikus oldal indul el.
BIOS-ban át lett állítva, hogy a bootolás a merevlemezről legyen, vagy azaz elsődleges, vagy mi... remélem értitek, tehát nem ez a gond!
Kérlek segítsetek mi lehet a gond, köszönöm előre is!

Vissza

Fórumszabályzat