A 4 hyper pedig azthiszem a ps2es 4 javitott változata.
,,Happiness is only real when shared."
Fórum » Beszélgetés a játékokról
,,Happiness is only real when shared."
Az élet szar játék, de szép a grafikája :)
sajnos címet nem mondhatok...,,Happiness is only real when shared."