28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

godfather16
godfather16 [42]
Szerintem nagyon jó a sorozat megt már láttam végig vagy 4szer vagy 5ször de a legjobb rész amikor Kelly barátjától Al és Steve megveszik azt a kocsit és felújítják. Na az király egy rész.

Keresztapa a film az királyság!!!!!!!!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat