altalaban en sem tudok olyan koran felkelni h megnezzem amugy igy voltam az egyrol a kettore-vel is hogy uberul szerettem, de mindig olyan koran nyomattak a tv-ben h akkor fekudtem le kb.....
Szerintem nagyon jó a sorozat megt már láttam végig vagy 4szer vagy 5ször de a legjobb rész amikor Kelly barátjától Al és Steve megveszik azt a kocsit és felújítják. Na az király egy rész.