28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

Tamás82Bp
Tamás82Bp [5650]
Az olimpiás rész télleg fantadztikus,de képtelenség 1et kiemelni mert SZINTE csak jó részek vannak...A szinte azért van mert pl az egy kifejezetten szar rész:vmi kalózos és egy hajón játszódik,de olyan rossz hogy ennél többet nem is tudok róla.
Abban igazad van,hogy a későbbi részek a legjobbak(amikor már alig van haja Alnek...Az elején is voltak poénok de többnyire marha gyenge viccek sültek el.de később.....pff,megdönthetelen sorozattá vált.
Viszont azt tudjátok hogy mért hagyták abba a forgatást Amerikában??-megdöbbentő de azért mert a felmérések szerint leesett a nézettsége.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Kanduhr
Kanduhr [711]
Mindegyik jó. Bár a későbbiek már kiforrottabbak, sztem azok jobban ütnek.
cINC2
cINC2 [3764]
Az olimpiás rész egyike a kedvenceimnek.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Vissza

Fórumszabályzat