28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Alaplapok



Írd ide hozzászólásod:

+Sniper+
+Sniper+ [3447]
Pedig átnéztem vagy ezerszer és csak a floppyt és a winchestert lehet berakni. Emlékszem, amikor utóljára lett telepítve, akkor a barátom (aki ért hozzá), órákig kereste, mert nem hitte el, hogy nincs. Aztán, azthiszem lehúztuk a winchester kábelét és rádugtunk egy cd-rom-ot ( a gépben természetesen DVD olvasó van,abba akartam a DVD-t tenni, csak kíváncsi voltam, hogy figyel-e valaki ) és csak így tudtuk nagy nehezen elindítani.


Leírásokat kerestem a hivatalos oldalon, de nem igazán találtam. ASUS-t vagy MSI-t akarok venni. MSI-nél egyáltalán nem akadtam Manual-okra és azthiszem ASUS-nál se az összesnél.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Dark Archon
Dark Archon [11850]
A 100 éves P3-as Asus lapomban is lehetett CD-ről bootolni, kizárt, hogy egy újabbról nem lehet. Valamit rosszul csinálsz, ez már szériatartozék De, ha a CD-ROMba teszed a DVD-t, akkor ne csodálkozz

Dark Archon

+Sniper+
+Sniper+ [3447]
Például azt, hogy bootolni csak floppyról és winchesterről lehet, cd-romról nem. DVD-re van a ghost kiírva, ahogy ajánlották, de nem látja a gép.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Babykiller
Babykiller [14268]
Nem tudom mire gondolsz? Általában fenn van a gyártó honlapján a leírás, abban pedig közzé teszik a bios típusát és beállításait.
+Sniper+
+Sniper+ [3447]
Honnan lehet tudni, hogy milyen a BIOS(vásárlás előtt)? Mert a mostanim egy rakás szar.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Vissza

Fórumszabályzat