Amúgy szerintem az összes Mátrix nagyon gyenge. A látvány miatt kötelező megnézni egyszer, de minden más eleme felejthető.
A Dark Cityt kb. négyszer láttam és tetszett mindig, de azért túlzás lenne azt mondani, hogy egy klasszis alkotás. Maga a világa és a hangulata jó, de pl. szerintem a színészi alakítások koránt sem dícséretesek és bár most már konkréten nem tudom megmondani, de évekkel ezelőtt egy haveri beszélgetés során egy, vagy két helyen meg is buktattuk a filmet. Ettől független, ha megjelenik dvd-n, biztos megveszem.
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!