28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Lala-SR
Lala-SR [168]
voodoo5 tesztelesekor mi nem talaltunk olyan drivert ami hibamentesen tamogatta volna azokat a funkciokat, amiket a SWINE a directx-en keresztul hasznal.

mivel ujabb hivatalos voodoo driverek nem varhatoak amikben a driver hibait kijavitanak, igy a SWINE se fog menni.

Ha esetleg valamilyen nem hivatalos ujabb driverben korrigaljak az utolso driver hibait, akkor lehetseges, hogy megoldodnak a problemaid, de ennek en eleg kicsi eselyet latom.

Sajnos hiaba tamogatja elvileg a voodoo5 ezeket a funkciokat amik kellene'nek a SWINE-nak, a 3dfx megszunese miatti befejezetlen, hibas driverekkel megsem mukodnek.
Hunreal
Hunreal [83]
Van nekem egy nagy problémám, mégpedig az, hogy nem fut az egyik legjobb magyar játék a gépemen. Maga a játék bejön, de ha megnézem a várost, azaz már a város szélén kilép a windows-ba!
De van más szép dolog is például, ha nem nézem meg a falut, egyhelyben vagyok, a tankokkal cseszekedek, néha lefagy, de úgy hogy már csak a reset segíthet!!!
A gépem:

AMD Thunderbird 1400MHZ
512MB SD memória
Voodoo5 5500 agp 64 megás
Windows 98
Ja és fent van a 1.4-es patch

Légysziiiiii Heeeeelp!!!

nA {This is the FutUre!

Vissza

Fórumszabályzat