28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Én perpill megkaptam az üzit hogy lekorlátoznak...mivel jelenleg 45 GB-nál tartotk, de még mindig maradt a sebesség, ellenben múlt hónapban lekorlátoztak szigoruan a levél után közvetlenül.
Ilyen már többször is volt .
Sztem nem rendszeresen korlátoznak le...bár lehet megint csak a véletlen műve

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

HunnernessKonge
HunnernessKonge [5387]
Te is jókor szólsz pászmek. Átléptem a forgalmi limitet Most 30k/s-ozhatok hóvégéig

Az alkohol öl, butít és savakkal aldehideket képez.

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Csak óvatosan srácok...már mér a chello forgalom mérője

Lehet észrevettétek már..

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Vissza

Fórumszabályzat