Fórum » Beszélgetés a játékokról
HALO
500k-ból én olyan gépet rakatok össze hogy az Xbox 360 még csak meg sem közelíti. Meg különben is, FPS-t hogy a francba akartok játszani egér nélkül. Persze meg lehet oldani, de igen körülményesen és akkor sem lesz az igazi.
Ahoz a kitünő grafikához kell elöszőr is egy HDTV ami 300k-tól kezdödik. Mikor bejön nem 100k lesz hanem 150k-200k mert a magyar okos üzletemberek rádobnak még egy kicsit az árára, nekünk a szart is ellehet adni mint tudjuk. Ha nem csipeled meg az xbox-t akkor nem fog rajta menni semmilyen másolt játék addig eredetit kell venned 16kért. csipelés után oda egy csomó lehetőség, legalábbis az internetes játékké biztosan.
,,Happiness is only real when shared."
Nem éri meg? Hmmm...
Az új Xbox360 kb 100000 ft lesz megjelenéskor. A játékok grafikájáról kár lenne beszélni mert köztudott, hogy igencsak jó. A gép felépítéséről lehet nézelődni, a másik meg, hogy a játék mellett sok más dolgot is tudsz csinálni vele amit PC-n. Ha belegondolsz akkor a gépedre kb évente kell költened fejlesztés céljából és nem 10-20 ezreket hanem többet és akkor az 1 évvel szerintem még sokat mondtam.
Szal szerintem, ha valaki CSAK játszani akar, akkor annak jobban megéri beruházni egy nextgenes konzolra.
Én nem vagyok konzol párti, mert nekem is PC-m van, viszont én nem csak játékra, hanem munkára is használom a PC-met.
Ez csak az én véleményem.
Az új Xbox360 kb 100000 ft lesz megjelenéskor. A játékok grafikájáról kár lenne beszélni mert köztudott, hogy igencsak jó. A gép felépítéséről lehet nézelődni, a másik meg, hogy a játék mellett sok más dolgot is tudsz csinálni vele amit PC-n. Ha belegondolsz akkor a gépedre kb évente kell költened fejlesztés céljából és nem 10-20 ezreket hanem többet és akkor az 1 évvel szerintem még sokat mondtam.
Szal szerintem, ha valaki CSAK játszani akar, akkor annak jobban megéri beruházni egy nextgenes konzolra.
Én nem vagyok konzol párti, mert nekem is PC-m van, viszont én nem csak játékra, hanem munkára is használom a PC-met.
Ez csak az én véleményem.
szerintem nem éri meg
én inkább maradok a pc-nél és tuningolom a gépem egyre jobbra
minthogy vegyek egy konzolt
max PSP-t vennék
én inkább maradok a pc-nél és tuningolom a gépem egyre jobbra
minthogy vegyek egy konzolt
max PSP-t vennék
A számitogépek sohasem fogják az emberi hülyeséget pótolni
Elég szomorú, hogy manapság a konzolok kerülnek előtérbe, egy csomó olyan játék van ami nagyon király és PC-re nem adják ki. Éppen ezuért is gondolkodom rajta hogy egyszer én is beszerzek egy konzolt.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
