28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Ha még 3000-4000 ft körül mozognának a játékok árai, akkor azt mondom jó, ennyit talán még adok érte. De 12000-16000 ft-ot nem adok egyetlen egy szuper fasza vadonat új játékért se.

A drogról+fűről pedig azt gondolom, hogy felesleges pénz pocsékolás, aminek ráadásul még nem is lesznek jó következményei.
X-com
X-com [1750]
Stg-nek igaza van...Igazából ebben a világban ha csúnyán akarom mondani CSALNI KELL a fentmaradáshoz, szóval az árak, a média, minden arra késztet minket arra, hogy ellenszegüljünk az előirtaknak...nem?

Vissza

Fórumszabályzat