És ha belépnek ők is a pártba, amnesztiát kapnak.
Egyébként tőlünk kicsit északabbra...szóval Lengyelországban fele annyiba kerülnek az új programok. Max. 8-9.000 Ft átszámítva pl. a Godfather. Csak információképpen mondon.
És fele annyi a szélessáv, úgy, hogy benne van a kábeltévé is (kb. 6k átszámítva.)
Szóval hülye balfaszok vagyunk, hogy hagyjuk itt rajtunk élősködni a cégeket.



