Engem is cseszegettek egyszer amikor a Fehévári úton a villamossinen mentem haza. Pedig hajnali kettőkor nem jár villamos, tudom mert arra lakom. Még csak szervízbe sem, mert kikapcsolják. Az első vili 3kor megy üresen, amolyan szellemjárat, a rendes forgalom meg 4kor indul. A rendőrök is azt mondták inkább hogy a részeg autósoktól kell félni. Mondtam nekik én inkább a részeg gyalogosoktól tartok, + a járdán is elüthetnek

Amúgy kb. ennyi volt, átmentem a járdára ők meg elhajtottak.
Szenvedély nélkül a foci halott.