28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Engem is cseszegettek egyszer amikor a Fehévári úton a villamossinen mentem haza. Pedig hajnali kettőkor nem jár villamos, tudom mert arra lakom. Még csak szervízbe sem, mert kikapcsolják. Az első vili 3kor megy üresen, amolyan szellemjárat, a rendes forgalom meg 4kor indul. A rendőrök is azt mondták inkább hogy a részeg autósoktól kell félni. Mondtam nekik én inkább a részeg gyalogosoktól tartok, + a járdán is elüthetnek Amúgy kb. ennyi volt, átmentem a járdára ők meg elhajtottak.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Dub
Dub [47]
Tesomat anno amiatt cseszegettek me'hogy ejjel az uton setalgatott a jarda helyett (egy faluban - ahhol olyankor semmi auto)!

Jopar honapig emiatt rendörsegi nyilvantartasban is szerepelt

Vissza

Fórumszabályzat