Mindenki megoszthatja a másikkal alkoholizált állapotban szerzett élményeit!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Mindenki megoszthatja a másikkal alkoholizált állapotban szerzett élményeit!
) akkor bevihetnek. ÉS ittas állapotban, valljuk be, nem nehéz ezt megtenni. Ha már ordibálsz, bevihetnek, nem tartod be a kreszt, bevihetnek, nekidőlsz valaminek ami véletlenül leszakad(
), bevihetnek. LEülsz vhova pihenni, aztán kiderül hogy egy autó...folytassam?
Szenvedély nélkül a foci halott.
max tényleg detox vagy ilyesmi, de azt gondolom csak akkor lehet ha beleegyezel/nem vagy magadnál.