28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

dghost
dghost [2807]
Hát, szép kis referenciád van...
norfeus
norfeus [3857]
Hú hát nekem volt egypár dolog,egyszer bevittek a rendoro mert haveromnál drog volt és én egy autoban utaztam vele
Bevittek már késes verekedésért,de akkor én voltam az áldozat.
Szoval a részegeskedés nem illegal ugyhogy zat nem írom,de kábítoszer birtokolás és fogasztás például warezolás,meg kisebb csalások.Kb ennyi

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat