28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
jah, téllegm ár csak 2 hét, huh, gyorsan meg az idő
Én a megváltozott játékmenetre meg a monolithra vagyok kíváncsi, elméletileg a necronok miatt megváltoztatták az összes fajnál a játékmenetet, a gazdasági átalakulást meg ilyenek, a monolithra meg szimplán kíváncsi vagyok vmi elképesztően erősnek kéne lennie, ha nincs más jármű, meg csak ilyen későn lehet működésbe hozni...
Meg mondjuk a hősfejlesztés is érdekesnek ígérkezik...
Haitirasta
Haitirasta [66]
gyerekek 2 hét és jön a de mó.már nagyon várom de legjobban az uj fajokra vagyok kiváncsi

mustang

Vissza

Fórumszabályzat