Én a megváltozott játékmenetre meg a monolithra vagyok kíváncsi, elméletileg a necronok miatt megváltoztatták az összes fajnál a játékmenetet, a gazdasági átalakulást meg ilyenek, a monolithra meg szimplán kíváncsi vagyok vmi elképesztően erősnek kéne lennie, ha nincs más jármű, meg csak ilyen későn lehet működésbe hozni...
Meg mondjuk a hősfejlesztés is érdekesnek ígérkezik...
