28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

War Front: Turning Point demo

Megérkezett a Digital Reality RTS-ének egyjátékos demoja.

Írta: Retee 5 hozzászólás

2005 első felében jelentette be a Digital Reality, hogy nekikezdtek elkészíteni új, második világháborús játékukat. A War Front: Turning Point, amely egy valós idejű taktikai program, azonban nem a történelmileg már ismert, hanem egy alternatív lefolyású háborút nyújt a kezünkbe, amelyben olyan szuperfegyverek is szerepelnek, amiket a valóságban végül nem tudtak bevetni. De további meglepetések is várnak ránk, így aztán nem egy szokványos RTS-ről beszélhetünk. Tavaly pedig kiadták a multiplayer demot is, most pedig megérkezett az egyjátékos verzió, amelyben egy új tutorial, és két hagyományos pálya áll rendelkezésre, egy a szövetséges, egy a tengelyhatalmak oldaláról. A meglehetősen méretes, videókkal is "felszerelt" demot, letöltési részlegünkből érhetitek el.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • War Front: Turning Point
  • War Front: Turning Point

War Front: Turning Point

Platform:

Fejlesztő: Digital Reality

Kiadó: 10tacle

Megjelenés: 2007. február

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Barthezz
Barthezz [54710]
Nah ha lesz idom én is megcsekkolom a demót. A képek alapján nagyon hangulatosnak tűnik a játék, tiszta RA2 feelingje van, azt meg imádtam anno 8-)
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Őszintén a béta vezió először nagyon tetszett, de ez az SP demó elég ratyi. Ennek a gamenak a skirmish és a multi az erőssége nem az SP kampány. De az jó, h magyar bort isznak :-D
Tib
Tib [897]
A játék valószínűleg nagyon tetszene, ha érdekelne ez a második világháborús téma. :) Most ez tényleg jól ki van találva, jók az átvezető animációk, olyan filmes lett. De mondom, valahogy már unom a 2. világháborút...

Mostmár itt az ideje egy űrstratégiának is... Mondjuk az imperium galactica 1 nyomdokain... :D
Razor03
Razor03 [14703]
Aki próbálta írjon véleményt. Nekem most a CoH van tervbe véve.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (5 db)