28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Battlefield 3?

Az EA egyelőre nem kívánta kommentálni a hírt.

Írta: Retee 4 hozzászólás

Már megint megégethette magát az egyik nagy kiadó, igaz ezúttal nem korhatárt meghatározó szervezettől került ki "bizonyíték", hanem egy három oldalas pdf dokumentum reppent be az egyik külföldi játékmagazinhoz. Ennek tartalma pedig igen világos, az Eletronic Arts már dolgozik a nagy népszerűségnek örvendő Battlefield harmadik részén. A dokumentum rövid összefoglalója:

    • A Battlefield 3-at januárban jelentik be, és "jár majd hozzá" egy bemutató videó is.
    • A publikus béta 2008 nyarára van betervezve, míg a megjelenés az év végére.
    • A harmadik rész nem fogja támogatni a Windows XP-t, kizárólag Vistán és OS X-en fog elindulni.
    • Két játszható frakció: NATO és MEC (Middle Eastern Coalition) - öt játszható karakterosztály: Sniper, Assault, Engineer, Medic és Support
    • A játék a modern időkben játszódik, online módban pedig 40 játékos nyomulhat egy csapatban.
    • Negyvennyolc különböző jármű - 24 frakciónként.
    • Ötvenhat különböző fegyver - 17 frakciónként - illetve még huszonkettő előhívható.
    • Egyéb előhívható felszerelések: páncél, sisak, lőszer, álcázó berendezés stb.
    • A karakterek MMO stílusúak lesznek, kaphatnak saját avatart, és persze ennek nyoma lesz a vadonatúj világranglistán is.
    • In-game visszajátszási és felvételi lehetőségek közvetlenül a játékból.
    • VoIP, barátlista, in-game IM-kliens, illetve teljesen új klán támogatási rendszer.
    • Nem lesznek többé patchek, minden frissítés automatikusan feltelepül a kliensből.

    Végezetül: az EA-t felkereste az IGN magazin, akik viszont nem kívánták kommentálni a dokumentum hitelességét, igaz nem is tagadták annak tartalmát.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Battlefield 3

Platform:

Fejlesztő: EA Digital Illusions CE

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés: 2011. október 28.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

LordMatteo
LordMatteo [29425]
:-O
SgtBlack
SgtBlack [6]
A BF3 többjátékos játékmódja engem nagyon nem fogott meg. Viszont az egyszemélyes ezzel ellentétben csodálatosan zsírkaraj volt! Szinte tökéletesen meg van csinálva. A történet, az akciódús játékmenet, stb.. érdemes legalább csak kipróbálni.
GustyX
GustyX [7048]
Akkor ez most lényegében valami tovább fejlesztett BF2 lesz?
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)