Pár napja jelent meg a Steamen a Left 4 Dead demója, amelyben egy világot ért csapás után négy túlélőnek kell eljutnia A-ból B-pontba. Persze ez nem olyan egyszerű, mint leírva, hisz utunkat holtak akadályozzák: zombi-hordák törnek elő a semmiből, vagy törik ránk az ajtót, így csak normális csapatjáték esetén élheti túl a négy szereplő a megpróbáltatásokat. Az AI azonban ott keseríti meg életüket, ahol csak tudja, hiszen "rendezői" funkciója révén mindig onnan és ott indít támadást, ahol a legkevésbé várnánk, így gyakorlatilag egy pályát többször is újra lehet játszani, mert mindig máshol történik meg a baj. A demo amúgy még hétfőig bárki számára kipróbálható, ehhez mindössze a Steam My Games mappájában kell elindítani a letöltést, aztán lehet menni túlélni – aki szereti a Holtak hajnala/28 nappal később stílust, az mindenképpen tegyen egy próbát. Ezzel szinkronban a Valve bejelentette, hogy elkészültek a játék fejlesztésével, így az aranylemezre került: ez pedig azt jelenti, hogy még ebben a hónapban megérkezik a kicsike a boltokba (a dobozos verzió 21-én kopogtat).
Aranyon a Left 4 Dead
Elkészült a Valve túlélő-horrorja.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Left 4 Dead
Fejlesztő: Turtle Rock Studios
Kiadó: Valve
Forgalmazó: Electronic Arts
Megjelenés:
2008. november 21. PC
n/a: X360
Minimális rendszerigény: Pentium 4/Athlon 3 GHz, 1 GB RAM (XP)/2 GB RAM (Vista), 8xDVD-ROM, 7,6 GB HDD, 128 MB-os 3D kártya
HOZZÁSZÓLÁSOK
cygary 2009.07.08. 11:44 [2745]
Őőm :-D Barkács szinkron? Félig magyar féling angol játék? Szerintem nem véletlen nem ír senki :-D
lacie30 2009.07.08. 11:43 [9]
Van Left 4 Dead Magyar Szinkron! Kell valakinek? Csak a leggyakrabban elhangzó szövegek vannak magyarra cserélve. Vulgáris! Káromkodások, szidások, anyázások. Ha valakinek kell, írjon a -ra üzenetet. Teljesen Free! Itt ne üzenjetek csak az e-mail címemre!
Revan666 2009.06.03. 04:12 [3]
Szia Laci nekem kéne
itt a Email cimem :darthhalo@citromail.hu
vagy a Xfire cimem: starkerik
és a Steam:hsbobafett
PLZ..........Kéne:-((:-((:-((:-((:-((:-((:,-(:,-(:sick::-/:-((
itt a Email cimem :darthhalo@citromail.hu
vagy a Xfire cimem: starkerik
és a Steam:hsbobafett
PLZ..........Kéne:-((:-((:-((:-((:-((:-((:,-(:,-(:sick::-/:-((
lacie30 2009.02.04. 20:23 [9]
Van Left 4 Dead Magyar Szinkron! Kell valakinek? Csak a leggyakrabban elhangzó szövegek vannak magyarra cserélve. Vulgáris! Káromkodások, szidások, anyázások. Ha valakinek kell, írjon a -ra üzenetet. Teljesen Free!
cygary 2008.11.14. 20:26 [2745]
Nem csak multi, single+multi+coop ezt sokan elfelejtik :-D Tehát van egy TDM mód,+ még egy rendes sztori mód amit négyen végigjátszhattok és legalább 3-4 órán át tuti kitart. Ami azért nem rossz. Experten meg kétszeres szorzó körülbelül :-D Azt még nem vettük hozzá, hogy demóval is mennyire eljátszol, egy teljes kampányt végigvinni meg sokszor olyan jobb és változatosabb az AI Director miatt! :love:
12 ezer icipicit sok érte. Mirror's Edge, Dead Space, ezekért sok. Ezért megéri :love:
12 ezer icipicit sok érte. Mirror's Edge, Dead Space, ezekért sok. Ezért megéri :love:
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
