26 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Játékhírek

Etherlords béta teszt

Írta: Madrac

Indul az Etherlords béta tesztje a hónap elejével. Az orosz programozó csapat most először nyitja meg a béta tesztjeit az országon kívül, eddig mindig csak hazájuk polgárai lehettek teszterek. Több mint 500 embert választottak ki, hogy kipróbálja új játékukat az Etherlords-ot.
A játék weboldalán fent lesz végig a kiírás és lehet jelentkezni később is, mivel akik nem jutottak be a teszt első fázisába részt vehetnek még egy következőben. A legjobb öt tesztert minden körben a végleges játékkal jutalmazzák és bekerülnek majd a credits-be is. Minden kör két munkahéten át tart majd.
Az Etherlords egyébként egy körökre osztott 3D-s stratégia lesz, több mint 300 varázslattal és 160 féle megidézhető szörnnyel.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Etherlords

Platform:

Fejlesztő: Nival Interactive

Kiadó: Fishtank Interactive

Megjelenés: 2001. november

Minimális rendszerigény: Pentium II 233MHz, 64MB RAM, 16 MB-os 3D-s kártya, 4xCD-ROM

Ajánlott konfiguráció: Pentium III 450MHz, 128MB RAM, 32 MB-os 3D-s kártya, 32xCD-ROM

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!