28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Avatar demo

Végre egy játékból megjelenés elött demo.

Írta: Madrac 4 hozzászólás

Megjelent a demo változata az Avatarnak, mely december elsején debütál majd a boltokban és a mozikban is. Mostanában elég ritka, hogy egy játékból megjelenés előtt demo kerüljön ki, de James Cameron filmjének játékváltozatánál azért sikerült a fejlesztőknek. Lehet mégsem olyan nehéz dolog, mint ahogy a kifogásokban szerepel néha? Az 1.55 GB-os Avatar demo letölthető szerverünkről.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

James Cameron's Avatar: The Game

Platform:

Kiadó: Ubisoft

Forgalmazó: seven m

Megjelenés: 2009. december

Minimális rendszerigény: 3 GHz-es processzor, 1 GB RAM, 4 GB HDD, 256 MB-os videokártya Shader Model 3.0 támogatással

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Razor1911
Razor1911 [31]
A filmmel nem fogsz úgy járni.. sztem.
ABal
ABal [317]
Azon kellemesen meglepődtem, hogy a 2,5 éves gépemen simán fut, de ezen felül tényleg nem ütős. Én mondjuk nem is vagyok shooter fan, de valóban valami nem klappol itt. Valahogy hiányérzete marad az embernek. Attól tartok, hogy a filmmel ugyanígy fogok járni...
jawsika
jawsika [4149]
Háááát ez engem nemigen fogott meg. Azonkívül, hogy olyan, mint egy beszívott füvészkerti látomása, még lineáris is és csak kijelölt utakon közlekedhetünk. A teleport nagyon rossz ötlet, az meg, hogy az a "Hammerhead" csak téged támad (mint a régebbi játékokban, hogy a boss mindig csak téged támadott, az NPC társakat észre se vette) meg elég lehangoló. Sztem csak a film reklámja a játék, de sztem lehet fordítva fog elsülni...
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)