28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Depth Hunter - vegyetek egy mély lélegzetet

Merülés következik, itt a demó.

Írta: rootshaper 6 hozzászólás

A Biart Company műhelyéből bukkant elő a Depth Hunter című búváros, szigonypuskázós, tengeri lényekre vadászós FPS, melynek a demóját most - dobpergés - a PC-s játékosok próbálhatják ki.
Az biztos, hogy ilyen még nem volt, és ha a projekt bebukik, nem is lesz több, de egyelőre biztatóak a jelek. A cél természetesen az, hogy merüljünk és vadásszunk le ezt-azt, mint egy hétköznapi, minden évben megjelenő vadász szimulátor játékban, csak most a körítés kicsit más és szokatlan. Persze nem csak védtelen színes halacskák úszkálnak az óceánban, hanem ragadozók is, ezekkel vigyáznunk kell majd.
A demót letölthetitek a Desuráról, szerintem érdemes belekukkantani. Akiket nem győztem meg a rövidke leírásommal, lentebb találnak egy videót, már csak a tengeri világ szépsége miatt is érdemes egyet csobbanni, főleg, hogy ingyen van a virtuális kaland.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

ufodani
ufodani [17764]
Ahogy mondod.
Balanses
Balanses [2136]
Unalmas.
Z-Master
Z-Master [20407]
Szal gagyi?
ufodani
ufodani [17764]
Na jó csak mint támpont hajó. Lőni kell a pontyokat, a W csapdosása a behúzás, viszont közel kell úszni a dögökhöz mert nem lesz elég idő a bevontatáshoz.
Amúgy elég fárasztó kábé +6-os korhatár:-P
ufodani
ufodani [17764]
Jól kezdődik. Rögtön az elején passz, h mit kell csin. Mutatja, h a motorcsónakhoz kell felúsznom de ott aztán mi pöcs a helyzet?
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (6 db)