Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

Expeditions: Viking bejelentés

Folytatást kap a 2013-as Expeditions: Conquistador.

2015.05.22. 15:37 | GeryG | kategória: Játék

A dán indie stúdió, a Logic Artists bejelentette, hogy készül az Expeditions: Viking, amely a 2013-as Expeditions: Conquistador folytatása lesz. A szerepjáték a 700-as évek második felében játszódik, mi pedig egy klán vezetőjét alakítjuk majd. Feladatunk többrétű lesz, hiszen egyszerre kell távoli vidékeken portyáznunk és biztosítanunk falunk védelmét. Két portyázás között falunkban húzhatjuk meg magunkat, amelyet fejlesztenünk is kell. Míg otthonunk fejlesztése és a portyák valós időben zajlanak, a csatákat már körökre osztva kell teljesítenünk. Az előző játékkal ellentétben itt már hősünk a párbeszédek mellett a harcokban is részt vesz.
Az Expeditions: Viking kizárólag PC-re készül, de egyelőre nem kapott megjelenési dátumot. ■

Az olvasás mellett szívesen írnál is híreket?
» Jelentkezz hozzánk hírszerkesztőnek! «

Expeditions: Viking
További hírekért és cikkekért ugorj a játék adatlapjára:
Expeditions: Viking

hozzászólások (0)

ajánlott olvasnivaló