26 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Játékhírek

Trailersorozat az Uncharted 4: A Thief’s End fejlesztéséről

A Naughty Dog bevisz minket a kulisszák mögé.

Írta: GeryG

A napokban új videósorozatot indított útjára a Naugthy Dog, amelyben a nemrégiben két hetet csúszott Uncharted 4: A Thief’s End fejlesztésébe vezetnek be minket. Már korábban is készültek hasonló videók, most pedig egy ötrészes sorozat mutatja be a fejlesztés különböző fázisait. Az első video már meg is érkezett, amely a The Making of Uncharted 4: A Thief’s End: The Evolution of a Franchise címet viseli, és nyolc percben mesélnek nekünk a készítők (és szereplők) a sorozat korábbi részeiről és a negyedik felvonás érdekességeiről. A sorozat további négy része áprilisig bezárólag fog megjelenni a következő sorrendben:

  • The Making of Uncharted 4: Growing Up with Drake
  • The Making of Uncharted 4: Pushing Technical Boundaries Part 1
  • The Making of Uncharted 4: Pushing Technical Boundaries Part 2
  • The Making of Uncharted 4: In the End

Az Uncharted 4: A Thief’s End a tervek szerint a széria utolsó része lesz, legalábbis a jelenleg ismert formájában biztosan. Tetszik, nem tetszik, el kell benne búcsúznunk Nathan Drake-től, de az továbbra is hétpecsétes titok, hogy mi lesz a sorsa. A játék május 10-én fog megjelenni kizárólag PlayStation 4-re.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!