Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

Cities: Skylines

Trailerben kapott megjelenési dátumot a Cities: Skylines – Mass Transit

Májusban érkezik a városmenedzser-játék legújabb DLC-je, de addig még egy konzolos premier is hátra van.

2017.04.16. 10:42 | szerző: GeryG | kategória: Játék

Március elején jelentette be a Colossal Order, hogy újabb DLC-vel bővül a Cities: Skylines. A Mass Transit ezúttal a tömegközlekedést helyezi a középpontba, ennek megfelelően új eszközöket ad a kezünkbe, hogy kedvenc városunk lakosait eljuttassuk egyik kerületből a másikba. Kompjáratokat indíthatunk, magasvasút-hálózatot építhetünk ki, léghajókat és felvonókat helyezhetünk üzembe. Természetesen mindezek egy sor új épületet is magukkal hoznak, így tovább variálhatjuk városunk egyébként sem egyhangú látképét. A stúdió a napokban egy új előzetessel is jelentkezett, amelyben amellett, hogy hangulatos formában mutatják be az újdonságokat, még a premierdátumot is leleplezték. Eszerint a Mass Transit DLC május 18-án érkezik.

Addig azonban lesz még egy premier a Cities: Skylines életében. A játék ugyanis napokon belül, április 21-én érkezik meg Xbox One-ra. A konzolos változat egyelőre csak a legelső DLC-t, az After Darkot fogja tartalmazni, arról pedig nincs hír, hogy a többi mikor várható. ■

Cities: Skylines
További hírekért és cikkekért ugorj a játék adatlapjára:
Cities: Skylines

hozzászólások (0)

ajánlott olvasnivaló