28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Atomic Heart, az orosz Bioshock

Az első trailer alapján nagyon ígéretes akció-kalandjátékon dolgozik a Mundfish stúdiója.

Írta: GeryG

Mi a közös a Bioshock, a Fallout, a We Happy Few vagy épp a Metro játékokban? Hogy mindegyik egy picit (vagy nagyon) elborult jövőképet fest elénk. Ebbe a sorba szeretne belépni az orosz Mundfish stúdió is legújabb játékával, amely az Atomic Heart címet kapta.

A játék egy alternatív valóságba kalauzolja a játékosokat, ahol a Szovjetunió nem bomlott fel, sőt. Mi egy titkos ügynököt fogunk alakítani, akit a szovjet pártvezetés egy szigorúan titkos küldetésre küldenek egy még annál is titkosabb helyszínre. Hiába, a szovjetek szerettek titkolózni. Szóval épp békésen kutakodunk egy hiper-szuper titkos bázison, amikor is az itt fejlesztett robotok egyszer csak öntudatra ébrednek, és úgy döntenek, ideje átvenni az irányítást az emberiségtől. Mint gyorsan kiderül, ez már nem az első alkalom, ugyanis a bázis teljes személyzetét korábban már eltették láb alól, sőt, mi több, robotizált zombi sereget kovácsoltak belőlük, ami most ránk vadászik.

Nos, igazán egyedi történettel kecsegtet az Atomi Heart, amely meg is kapta első előzetesét. Ez pedig nem kevésbé ígéretes, hiszen a látványvilág egészen pofásnak tűnik, a hangulat pedig le sem tagadhatná, hogy a készítők sokat játszottak anno a Bioshock és Fallout epizódokkal. Egyelőre azonban túl sok konkrétumot nem tudni a játékról, de az ígéretek szerint még idén megjelenhet PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
  • Atomic Heart
GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!