Az Eidos bejelentése szerint a június 30-án kezdődő héttel jelenik meg a Tomb Raider: The Angel of Darkness Európában. A PS2-es változat Amerikában előbb jelenik meg, míg itt később.
Hó végén itt az új Tomb Raider
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness
Platform:
Fejlesztő: Core Design
Kiadó: Eidos Interactive
Megjelenés: 2003. február
HOZZÁSZÓLÁSOK
okoska3000 2003.07.01. 12:11 [12750]
okés... :D
ElitE 2003.07.01. 12:03 [419]
én nem haraxom sorry... csak néha kicsit felkapom a vizet pláne ilyen dög melegbe :D Laráról meg annyit, hogy jó csaj ;) pláne az élő modelljeit csípem hehe :)
okoska3000 2003.07.01. 12:00 [12750]
én csak azt kifogásoltam, hogy azt mondod, hulladék, szar, meg ilyenk... mondani könnyű...
az már más, ha azt mondod, szerintem szar, mert bla-bla ezért, nekem nem tetszik, mert bla-bla ezért, ez véleményezés... méghozzá szabad véleményezés...
én sem mondom, hogy a CounterStrike egy nagy szar... csak úgy... mert nem szeretm a multis gamákat... ettől még nem szar...
az már más, ha azt mondod, szerintem szar, mert bla-bla ezért, nekem nem tetszik, mert bla-bla ezért, ez véleményezés... méghozzá szabad véleményezés...
én sem mondom, hogy a CounterStrike egy nagy szar... csak úgy... mert nem szeretm a multis gamákat... ettől még nem szar...
okoska3000 2003.07.01. 11:55 [12750]
te kezdted, hogy hulladék... én csak utána szóltam be... :D
akkor most döntsd már el, a hozzászólásod elején aszondod, ne kapjunk össze, aztán meg utálsz, szal akkor most mi legyen???? :D :D
most haragudjunk egymásra, vagy ne???? :D
akkor most döntsd már el, a hozzászólásod elején aszondod, ne kapjunk össze, aztán meg utálsz, szal akkor most mi legyen???? :D :D
most haragudjunk egymásra, vagy ne???? :D
ElitE 2003.07.01. 11:42 [419]
8-)
okoska barátom... ne kapjunk már össze :) ártottam én neked valaha is? én csak kifejeztem, hogy nekem mennyire nem tetszik, mivel szabad országban élünk... bár mióta megint a komcsik vannak hatalmon azóta kételkedek benne, de szóval kifejthetem véleményem. Te ugattál le úgyhogy te csak ne dobálózz itt a szavakkal, amikor én hozzád se szóltam ezelőtt. A nevedre meg asszem méltán rászolgáltál, de mivel utálom az ilyen embereket jobb, ha meg se szólalsz!
okoska barátom... ne kapjunk már össze :) ártottam én neked valaha is? én csak kifejeztem, hogy nekem mennyire nem tetszik, mivel szabad országban élünk... bár mióta megint a komcsik vannak hatalmon azóta kételkedek benne, de szóval kifejthetem véleményem. Te ugattál le úgyhogy te csak ne dobálózz itt a szavakkal, amikor én hozzád se szóltam ezelőtt. A nevedre meg asszem méltán rászolgáltál, de mivel utálom az ilyen embereket jobb, ha meg se szólalsz!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Heroes of Might & Magic: Olden Era early access próbakör – Minden porcikája aranyat ér
- 2. Harmadik kiegészítőt is kap a The Witcher 3: Wild Hunt, jön a Songs of the Past
- 3. Bütyköltél már a kis Polskit? A ma megjelent Cheap Car Repair PlayWay-szimulátorban megteheted
- 4. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 5. Mostantól forintban is fizethetsz a GOG játékaiért
Legfrissebb fórumtémák
- 13:09
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [3]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 09:56
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [4]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]
- 11:45
- Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin (Ismertető) [3]
- 11:01
- Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen [hozzászólások] [1]
- 10:26
- Helyzetjelentés [157624]
