28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Mad Max tankok a World of Tanks Blitzben

A Mad Max: Fury Road autóinak vezető designere, Peter Pound alkotta meg a játék halloweeni eseményére szánt járgányokat.

Írta: GeryG

Google

Ne maradj le híreinkről és cikkeinkről, kattints ide, és állítsd be saját forrásként a PlayDome-ot!

A Wargaming is készül a Halloweenre, a World of Tanks Blitzben el is rajtolt a Mad Games esemény. A névadás nem véletlen, ugyanis a következő időszakban különleges járgányok bukkannak fel a játékban.

Peter Pound volt a Mad Max: Fury Road moziban látott poszt-apokaliptikus járgányok vezető designere, őt kérték fel, hogy a játékhoz is tervezzen hasonlókat. Egészen pontosan két új tank, a Tier V-ös Scavenger és a Tier VII-es Gravedigger került ki a kezei közül. Előbbi feloldásához legalább 50 győzelmet kell aratnia a játékosoknak, míg utóbbit egy sor küldetés teljesítésével lehet megszerezni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!