A Silent Bear Studio első saját játékán dolgozik, amivel rögtön az egyik legnehezebb és legsűrűbb mezőnyben próbál meg helytállni. A Dark Moonlight ugyanis egy túlélőhorror lesz, amelyben hősünk fóbiái lesznek a főszereplők.
A történet David Kellermanről szól, aki egyedül képtelen legyőzni a fóbiáit és a függőségeit. Ezért végső elkeseredésében egy kísérleti terápiára jelentkezik, amelyről azt mondták neki az orvosok, hogy tökéletesen biztonságos és végtelenül hatékony. Nos, természetesen ennek a fele sem igaz, ugyanis David a terápiából magához térve a valóság egy kifacsart változatában találja magát, ahol mindenféle szörnyek leselkednek rá.
A fejlesztők elmondása szerint a játékot olyan klasszikusok ihlették, mint az https://www.playdome.hu/kereses/?k=outlast, a Resident Evil vagy a Silent Hill szériák, de sokat merítettek a Black Mirror TV-sorozatból is (nem pedig a kalandjátékból). Az első előzetes alapján változatos szörnyekből valóban nem lesz hiány. A túléléshez fel kell vennünk a harcot bármivel, amit ez a furcsa világ a nyakunkba zúdít, miközben egyre nyakatekertebb fejtörőket is meg kell oldanunk.
A Dark Moonlight egyelőre nem kapott megjelenési dátumot, a fejlesztés a Black Rose Projects kiadó gondozásában kizárólag PC-re folyik.














