28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Megjelent a City of Gangsters

Már építhetjük a magunk kis szeszcsempész bűnszervezetét.

Írta: GeryG

Ahogy azt a Kasedo Games és a SomaSim stúdió csapata korábban előre jelezte, tegnap megjelent a City of Gangsters. A tycoonban az 1920-as évekbe repülhetünk vissza, hogy az alvilág koronázatlan királyává váljunk lenyomva a chicagói, a Pittsburgh-i vagy a detroiti konkurenciát.

Bár a játék témáját alapvetően a gengszter korszak és az alvilág adja, a játékmenet leginkább a tycoon és menedzser játékokhoz teszi hasonlatossá. Nekünk kell gondoskodnunk a szesz termelési és terjesztési láncairól, az alapanyagok beszerzéséről, de közben olyan simlis dolgokról is, mint a csempészés és a rendőrök lefizetése. A játék legelején csak egy suhanc leszünk, aki aztán apránként felépíti a maga bűnbirodalmát.

A City of Gangsters tehát már elérhető a Steamen, a megjelenés alkalmából egy új trailert is összedobtak a készítők.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

City of Gangsters

Platform:

Fejlesztő: SomaSim

Kiadó: Kasedo Games

Megjelenés: 2021. augusztus 9.

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!