26 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Játékhírek

Áprilisban Xboxra költözik a Ghostwire: Tokyo

A játék sok új tartalommal is bővülni fog.

Írta: GeryG

A Bethesda és a Tango Gameworks épp egy évvel ezelőtt jelentkezett új játékkal, a Ghostwire: Tokyo nem is sikerült rosszul, de így is eléggé megosztotta a játékos társadalmat. Valaki az új generációs horrort látta benne, mások viszont egy unalmas és önismétlő sablonjátékot.

A Ghostwire: Tokyo akkor csak PC-re és PlayStation 5-re készült el, vagyis az Xbox Series X/S-játékosok kimaradtak a mókából. De már nem kell sokat várniuk, hogy ők is átélhessék, milyen érzés lelkeket megmenteni a kísértetjárta Tokió utcáin. A fejlesztők ugyanis elárulták, hogy az Xbox Series X/S-re készülő kiadás április 12-én fog debütálni.

Emellett az is kiderült, hogy sok új tartalomra is készülhetnek a rajongók. Ilyen a Spider's Thread játékmód, amelyben a játékosok 120 pályából 30-at választhatnak ki, majd ezeknek egyszerűen csak el kell jutniuk mihamarabb a végéig. Ha jól teljesítenek, új képességeket és krediteket szerezhetnek. E játékmód új helyszínekkel bővíti a játék világát, az új helyszíneken pedig új küldetések várják a játékosokat, további titkot ígéretével. De nem csak új helyszínek és rejtélyek, de új ellenségek is kerülnek a játékba. Ilyen a Silent Gaze vagy a Retribution. Ha ezeket sikerül legyőzni, szintén új képességek birtokába juthatunk.

A Ghostwire: Tokyo tehát április 12-én érkezik meg Xbox Series X/S-re, ugyanekkor a tartalmi újdonságok ingyenes frissítés formájában válnak elérhetővé PC-n és PlayStation 5-ön.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Ghostwire: Tokyo
  • Ghostwire: Tokyo
  • Ghostwire: Tokyo
  • Ghostwire: Tokyo
  • Ghostwire: Tokyo
  • Ghostwire: Tokyo
  • Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo

Platform:

Fejlesztő: Tango Gameworks

Kiadó: Bethesda Softworks

Forgalmazó: Cenega Hungary

Megjelenés:
2022. március 25. PC, PS5
2023. április 12. XSX

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!