28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Touch Type Tale – megírhatjuk birodalmunk történetét

Újabb gépelős játék jön, ezúttal egy középkori birodalmat kell ily módon menedzselnünk.

Írta: GeryG

Kezdenek a gépelős játékok újra divatba jönni. Remek példa erre a Cryptmaster és a minap early accessben megjelent Glyphica is. Most pedig a Pumpernickel Studio készülő új játékáról számolhatunk be, amely meg fogja tornásztatni az ujjainkat. A Touch Type Tale egy stratégiai játék lesz, ahol megadott szavakat begépelve tudjuk majd egyengetni birodalmunk életét.

A játékosok egy fiatal fiú, Paul bőrébe bújhatnak, akivel meg kell akadályozniuk, hogy a birodalom szabadon maradt trónját valamely acsarkodó földesúr vagy portyázó bandita kaparintsa meg. Ehhez sereget kell szervezni, fel kell virágoztatni a falunkat és persze időnként csatázni is kell – mindent gépelésen keresztül.

A Touch Type Tale a tervek szerint november 4-én fog megjelenni, viszont a napokon belül elrajtoló Steam Next Fest alkalmából már most is elérhető a játék demója a Steamen.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale
  • Touch Type Tale

Touch Type Tale

Platform:

Fejlesztő: Pumpernickel Studio

Kiadó: Mythwright

Megjelenés: 2024. november 4.

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!