Megjelent a Far Cry ígért demója, mely egy egész szigetet tartalmaz, ahol a feladatunk elpusztítani a zsoldosok táborát. Elég nagy lett a próbaverzió, hisz 465 megás kell letölteni a teszthez, a fájlt itt találhatjátok meg.
Far Cry demo
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Guar 2004.01.23. 16:12 [1224]
A 330 enyhe túlzás volt, nem kell annyira komolyan venni.
Mellesleg írod, hogy téged is baszogattak. Már csak ezért se kell mást piszkálni. Engem is baszogattak, de én alapból nem úgy jelentem meg a PcDome-ba, hogy orba szájba nyitom a hülyébbnél hülyébb topicocat. Tökre igaz, hogy vannak hülye emberek, de azért, mert még nem ismerik az oldalt. Persze lehet, hogy csak naív vagyok, nem tudom.
Nem lebaszási szándékkal írtam amit írtam, csak kis tipp. Szóval ha bántóra sikeredett a hangnem, akkor bocsi, nincs veled semmi bajom, csak nem ez volt az első ilyened a közelmúltban:-). Úgy vettem észre, szeretsz kötekedni, főleg az újabbakkal.
Na mind1. Vége az Off-nak.
Mellesleg írod, hogy téged is baszogattak. Már csak ezért se kell mást piszkálni. Engem is baszogattak, de én alapból nem úgy jelentem meg a PcDome-ba, hogy orba szájba nyitom a hülyébbnél hülyébb topicocat. Tökre igaz, hogy vannak hülye emberek, de azért, mert még nem ismerik az oldalt. Persze lehet, hogy csak naív vagyok, nem tudom.
Nem lebaszási szándékkal írtam amit írtam, csak kis tipp. Szóval ha bántóra sikeredett a hangnem, akkor bocsi, nincs veled semmi bajom, csak nem ez volt az első ilyened a közelmúltban:-). Úgy vettem észre, szeretsz kötekedni, főleg az újabbakkal.
Na mind1. Vége az Off-nak.
Nemcso 2004.01.23. 15:48 [1738]
A GameStar igazán betehetné, mondjuk a februári CD mellékletébe ezt a "kis" aranyost ! ;-)
marco69 2004.01.22. 20:37 [880]
Ja és nem igaz hogy 330leugatás..igaz néhavitázom mert sok itt a korlátozott és elfogult ember aki nem bírja a kritikát....ennyi
marco69 2004.01.22. 20:35 [880]
Érdekes momentumnak lehetünk megint szemtanúi...jójó abban igazad van hogy nem így kellett volna megszólalni...visziont pont nekem magyarázol amikor láttam má különbet is ja és amikor én feljöttem elQször akkor megkaptam az oltáQst ha valamit esetleg nem uyg tettem amit elképzeltek...szóval na midegy...megértem és nem visszaadni akartam de ehez cak ész kell és töb nem......és ne haragudj méármint akit leugattam a bántó szavakért csak nem értem miért nem használjátok a keresQt ennyi...
ati2002 2004.01.22. 19:59 [5661]
A "Beszélgetés játékokról" rovatban a Far Cry topic ettől a demótól visszhangzik. Olvass bele, és akkor meglátod, hogy a magas elvárásoknak is kitűnően megfelel a játék.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]